Разом для найкращого Інтернету!

Останні роки ідея онлайн-безпеки еволюціонувала, змінивши фокус від створення «безпечного» до «кращого» Інтернету.

07 лютого 2023 р. у світі відзначався двадцятий День безпечного Інтернету – Safer Internet Day – під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Вже п’ятий рік поспіль викладачі та здобувачі освіти Класичного фахового коледжу беруть участь у цій ініціативі.

Цього року в рамках зазначеного заходу здобувачі освіти І та ІІ курсу всіх освітніх програм долучилися до онлайн-конференції, пройшли захопливі квести та опитування, подискутували на теми безпеки в Інтернеті та змагалися за цікаві призи. Студенти коледжу отримали нові навички та знання, які обов’язково можуть допомогти створити кращий Інтернет: спілкуватися позитивно та ввічливо онлайн, мати надійний захист онлайн-репутації (як власної, так і інших) тощо.

І не забуваймо – Інтернет є таким, яким ми створюємо його щодня: він є кращий і доброзичливий настільки, наскільки кожний із нас є ввічливий та позитивний онлайн.