Державна атестація здобувачів освіти заочного відділення

10 лютого 2023 р. відбулася Державна атестація здобувачів освіти Класичного фахового коледжу Сумського державного університету заочного відділення спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія (освітньо-професійні програми «Будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій», «Будівництво та експлуатація будівель і споруд», «Будівництво, експлуатація та ремонт автомобільних доріг і аеродромів»).

Попри повномасштабну війну, в освітньому закладі були створені всі умови для проведення атестації випускників у встановлені строки в LMS Moodle.

До складу екзаменаційних комісій увійшли провідні фахівці галузі, представники Ради роботодавців та педагогічні працівники коледжу.

Здобувачі освіти успішно склали атестаційний екзамен, продемонстрували високий рівень знань, набутий за роки навчання в коледжі, та досвід практичної роботи, отриманий у процесі проходження виробничої практики.

31 випускник здобув кваліфікацію «Фаховий молодший бакалавр будівництва та цивільної інженерії».

Вітаємо із вдалим складанням атестаційного екзамену та бажаємо успіхів на ниві обраної професії.