Студенти коледжу долучилися до харитативної акції "Яким я бачу майбутнє України після Перемоги"

Усі разом переживаємо складні часи війни. Однак найважче зараз нашим захисникам та захисницям. Їм необхідна всебічна допомога та підтримка, зокрема й морально-психологічна.

Щоб підтримати бойовий дух наших втомлених, але незламних захисників України в місцях проведення активних бойових дій, здобувачі освіти Класичного фахового коледжу долучилися до акції Державної служби якості освіти в Сумській області «Яким я бачу майбутнє України після перемоги»: написали військовим листи-подяки, есе про місця, які мріють відвідати після перемоги, підготували яскраві малюнки.

У старанних малюнках, щемливих рядках - сподівання на переможне, щасливе майбутнє нашої держави.

75 робіт буде передано підрозділам Збройних Сил України, що виконують бойові завдання на сході та півдні держави, захищають її суверенітет і територіальну цілісність. Дякуємо! Віримо! Підтримуємо! Все буде Україна!