Змагання з баскетболу в залік спартакіади

Баскетбол – надзвичайно захоплююча гра, що представляє собою ефективний засіб фізичного виховання. Метою занять з баскетболу є всебічний розвиток здобувачів освіти, зміцнення здоров’я, набуття техніко-тактичної майстерності, вдосконалення індивідуальних, групових та командних дій, розвиток та виховання високих морально-вольових якостей. Це вид спорту, який до снаги сміливим, сильним і кмітливим. Баскетбол дуже популярний серед молоді.

16–17 лютого 2023 р. в спортивній залі Класичного фахового коледжу СумДУ відбулися змагання з баскетболу в залік спартакіади, у яких взяли участь здобувачі освіти І курсу, зокрема 1, 2, 4 та 5 групи. Провела ігри – викладач фізичного виховання КАБАНОВА Олена.

Студенти були зацікавлені, енергійні, прагнули до перемоги та продемонстрували неймовірний азарт і майстерність, витривалість і швидкість, злагоджену роботу. Гра мала надзвичайно емоційний, цікавий і видовищний характер.

Найсильнішою командою, яка виборола І місце, стала 5 група; ІІ місце посіла 2 група, ІІІ – 1 група.

Кращим гравцем цього турніру став ЛЕБЕДЄВ Володимир, здобувач освіти 2 групи.

Вітаємо переможців та учасників змагань! Бажаємо подальших спортивних звершень!