У лютому цього року Класичний коледж СумДУ випустив 20 менеджерів

Урочистості з вручення дипломів відбулися 17 лютого. Серед випускників – ті, хто отримав дипломи молодших спеціалістів та фахових молодших бакалаврів.

Випускників привітали директор Конотопського інституту СумДУ Віталій Бібик, заступники директора коледжу В’ячеслав Рязанцев та Юлія Бібік, завідувач відділення «Технічні системи і управління» Олександр Приходько, наставник групи Віктор Глибченко.

У теплій дружній атмосфері випускники згадали основні моменти своїх студентських років у коледжі, подякували за науку викладачам і за добрим старим звичаєм розрізали стрічку, яка символізує студентське життя.

Цьогоріч випускники не купували квітів, замість них зібрали грошову допомогу на потреби ЗСУ і передали її громадському об’єднанню «Я – волонтер».

У добру путь, випускники! Нехай ваше майбутнє буде безхмарним і щасливим! Любимо вас і чекаємо на зустріч!

P.S.Дякуємо за фото Валерію Гапоненку