Працюємо й удосконалюємось задля розвитку щасливої, багатої, вільної України

21–22 лютого 2023 р. на базі Національного університету «Чернігівська політехніка» відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Стан, проблеми та перспективи розвитку мовно-літературної освіти в умовах реалізації продуктивної освітньої стратегії», присвячена Міжнародному дню рідної мови. Захід проходив у змішаному форматі.

У конференції взяли участь представники філологічно-педагогічної спільноти (науковці, викладачі коледжів, закладів вищої, фахової передвищої та післядипломної педагогічної освіти, учителі-словесники, дослідники в галузі освітніх наук та здобувачі освіти) Чернігівської, Сумської, Житомирської, Львівської областей.

Серед учасників поважного зібрання були й викладачі циклу гуманітарних дисциплін Класичного фахового коледжу СумДУ.

Захід був організований на високому науково-теоретичному рівні.

Актуальним питанням, яке було в центрі наукового обговорення, стало вивчення та популяризація української мови, яка сьогодні – у період повномасштабної російської агресії – є могутньою зброєю на шляху до Перемоги нашого народу.

Рідна мова – маркер нашої ідентичності, важливий засіб збереження історичної пам’яті!