Вклонімо голови! Вшануємо пам'ять героя-захисника!!!

Олександр Лось - випускник Політехнічного технікуму та Конотопського інституту СумДУ, віддав життя за Україну! Олександр - закінчив ліцей № 7, був однокласником Артема Довгополого (нашого випускника), який також загинув у російсько-українській війні 04.08.2022 року на Донеччині.

Олександр Лось навчався за спеціальністю «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів», закінчив наш заклад у 2014 році. Пізніше закінчив інститут за спеціальністю «Галузеве машинобудування», був старостою групи.

«Світла людина, улюбленець викладачів та одногрупників, мав завжди гарний настрій. Де з’являвся Сашко, там завжди були посмішка і гумор. Він був чудовим другом» - згадує викладачка коледжу Юлія Сахнюк.

Світла пам‘ять і шана герою!