Педагоги говорили зі студентами про річницю повномасштабної війни в Україні

Ранок 24 лютого 2023 року розпочався в коледжі з виховних годин у групах, месенджем яких стала фраза «Вистояли – переможемо!».

Говорили про український народ і українську армію, героїзм і консолідацію суспільства, важливість волонтерської роботи і підтримки західних партнерів… Згадували найскладніші періоди року, що минає, ділилися суперсилою, яка допомогла кожному з нас пережити складні періоди війни. Та найбільше говорили про вдячність воїнам-захисникам, шану до загиблих в ім’я України.

Психологи стверджують, що більшість із нас проживає сьогодні синдром річниці, нехай і трагічної. У цьому немає нічого поганого – таким чином ми дозволяємо собі прийняти минуле та оплакати те, що не вдалося. Тож, фахівці радять зафіксуватися в теперішньому і почати його відбудовувати та планувати майбутнє.

Вистояли – переможемо!