Обласне методичне об’єднання викладачів хімії, біології та екології

28 лютого 2023 р. відбулося онлайн-засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології, у якому взяли участь викладачі природничих дисциплін Класичного фахового коледжу Тетяна КОРОСТАШІВЕЦЬ, Тетяна ГРОМИК, Маргарита ОСАДЧА.

Викладач ВСП «Машинобудівний фаховий коледж СумДУ», доктор філософії ПОНОМАРЕНКО Н.П. провела онлайн-майстерку для педагогічних працівників коледжів Сумщини на тему: «Інформаційна зброя: як розрізняти/реагувати/протистояти».

На зустрічі також було презентовано досвід викладача хімії ВСП «Машинобудівний фаховий коледж СумДУ» ХРОЛЕНКО І.А. «Інструментарій викладача для ефективної роботи під час дистанційного навчання».

Закінчилась зустріч обговоренням аспектів дистанційної форми навчання.

Викладачі висловлювали свої думки, пропозиції, ділились досвідом. У цілому онлайн-засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології пройшло конструктивно та продуктивно.