Вітаємо випускників заочного відділення КФК СумДУ!

В останній день лютого у Класичному коледжі СумДУ дипломи отримав 31 випускник заочного відділення.

Не зважаючи на військовий період, освітній процес у закладі продовжується. Класичний коледж СумДУ наразі є єдиним освітнім закладом Сумської області, який має заочне відділення і надає освітні послуги студентам, які мають необхідність навчатися без відриву від основного місця роботи чи служби. Навчання на заочному відділенні здійснюється за декількома освітніми програмами: «Будівництво, обслуговування і ремонт автомобільних доріг та аеродромів», «Будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій», «Будівництво та експлуатація будівель і споруд», «Організація виробництва».

Тримаємо свій освітній фронт і запрошуємо на навчання до Класичного коледжу СумДУ за адресою: м. Конотоп, вул. Садова, 39.