Високий професіоналізм та вагомий внесок викладачів Класичного фахового коледжу СумДУ в розбудову державної політики у сфері освіти і науки України відзначено на високому рівні

Колектив Класичного фахового коледжу СумДУ вітає своїх колег – Тетяну ГРЕБЕНИК, директора освітнього закладу, Юлію БІБІК, заступника директора з виховної роботи, Тетяну ШУЛЬГУ, викладача ЗФПО, та Марину ІВАЩЕНКО, директора центру розвитку професійної освіти, із відзначенням ПОДЯКАМИ Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» за вагомий внесок у реалізацію Нової української школи, інноваційну діяльність у сфері освіти України, глибокий творчий потенціал, професійну майстерність та реалізацію програми Президента України «Здорова Україна».

Вітаємо з високими нагородами та бажаємо оптимізму, креативності, вагомих досягнень, нових здобутків у науковій роботі. Дякуємо за вашу сумлінну працю, відповідальність, ініціативність, активність та постійний творчий пошук.

Найшвидшої перемоги та миру!