«Слава Шевченка не вмре, не поляже…» – виставка в бібліотеці коледжу до Шевченківських днів

Кобзарю!

Знов до тебе я приходжу,

бо ти для мене совість

і закон.

Л. Костенко

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Для українців такою святинею є натхненник ідей, провідник добра, волі, щастя і правди – Тарас Григорович Шевченко. Щороку в Україні відзначають Шевченківські дні 9 і 10 березня, які припадають на роковини народження і смерті Тараса Шевченка. Минають роки, століття, а гострота і сила його слова живе. Дух свободи, якої прагнув Кобзар, приходить до українців і додає упевненості у власному самоствердженні.

Шевченко жив Україною, за неї страждав, для неї гартував свою волю, для її пробудження і визволення писав своє неопалиме безсмертне пророче слово, утверджуючи віковічне прагнення українського народу до волі. Його слова і у наш час закликають до пробудження.

Сьогодні, в складний час для України – час війни, ми звертаємось саме до Шевченкового слова.

Бібліотека коледжу рекомендує матеріали до дня народження Тараса Григоровича Шевченка, а також ознайомитись з виставкою, що знаходиться в приміщенні бібліотеки.