Для студентів випускних груп провели заняття з мінної безпеки

Поінформований – значить озброєний. Мати бодай найменший імунітет проти викликів війни сьогодні повинен кожен українець. У нашому закладі постійно проводяться профілактичні заходи щодо надання здобувачам освіти нашого закладу базових знань про те, як не розгубитися та що робити в разі сигналу «Повітряна тривога», артобстрілів, виявлення вибухонебезпечних предметів.

Один із таких заходів на тему мінної безпеки для студентів 4 курсу провели 8 березня фахівці державної служби з надзвичайних ситуацій України. В доступній формі з використанням наочності та мультимедіа молоді розповіли про види вибухових пристроїв, небезпеку, яку вони в собі можуть приховувати при наближенні до них, порядок дій у разі їх виявлення, про подвійні пастки ворога під час мінування територій, основні причини того, чому постійно люди потрапляють у надзвичайні ситуації.

Дякуємо рятувальникам за співпрацю та виховання у підростаючого покоління вдумливого ставлення до викликів та небезпек військового часу.