Підсумки XVI Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» (Зима 2023): здобувачі освіти коледжу – серед призерів

XVI Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» – це той освітній ресурс, що надає можливість продемонструвати реальний рівень знань, розкрити свої здібності, обмінятися досвідом, виконати цікаві та творчі завдання, підготуватися до подальшого, більш глибокого, вивчення дисциплін.

Здобувачі освіти Класичного фахового коледжу СумДУ постійно беруть участь у таких інтелектуальних змаганнях. Цього разу призерами Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» (Зима 2023) стали:

Математика:

Дементьєв Владислав (3 гр.), Дементьєв Максим (3 гр.), Дудка Єлизавета (3 гр.), Луговой Роман (5 гр.), Павленко Анна (3 гр.), Самоха Даниїл (5 гр.) – диплом ІІ ступеня;

Гагенко Павло (5 гр.), Зимовець Андрій (521 гр.), Приходько Богдана (3 гр.) – диплом ІІІ ступеня.

Хімія:

Приходько Богдана (3 гр.) – диплом ІІІ ступеня.

А здобувач освіти І курсу Сальченков Андрій (3 гр.) став призером одразу з кількох навчальних дисциплін, зокрема:

з історії; біології – диплом І ступеня;

з географії – диплом ІІ ступеня;

зарубіжної літератури; української мови та літератури; астрономії; інформатики – диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо та бажаємо успіху! Нехай високі результати надихають вас підкорювати нові освітні вершини!