Адміністрація коледжу та організації Червоного Хреста домовилися про співпрацю

На початку березня директорка Класичного коледжу СумДУ та голова Конотопської міської організації Червоного хреста України Тетяна Міщенко підписали меморандум про співпрацю.

Документ передбачає спільну діяльність в таких напрямках, як: організація та проведення лекцій з мінної безпеки, навчань з надання першої домедичної допомоги; пропаганда донорства крові та участь в донорських проєктах; поширення інформації з міжнародного гуманітарного права; участь у наданні допомоги постраждалим у надзвичайних ситуаціях; співпраця в організації загонів швидкого реагування; допомога внутрішньо переміщеним особам; психосоціальна підтримка; співпраця в грантових проєктах; проведення заходів, спрямованих на протидію поширенню COVID-19.

Сподіваємось на плідну та довготривалу співпрацю. Разом до Перемоги!