Підготовка здобувачів освіти до НМТ-2023 з математики: методичний семінар

22 березня 2023 р. відбувся методичний семінар для педагогічних працівників закладів освіти Сумської області щодо підготовки до НМТ (національного мультипредметного тесту) 2023 р., активну участь у якому взяли й викладачі математики Класичного фахового коледжу.

Педагоги прослухали аналіз результатів НМТ з математики 2022 р. та дізналися про особливості тестування цього року, зокрема: реєстрацію, завдання кожного блоку, довідкові матеріали, а також способи формування предметної (математичної) компетентності на уроках математики як одного зі шляхів підготовки здобувачів до НМТ тощо.

Важливо зазначити, що спікери акцентували увагу на організаційно-методичних аспектах підготовки до НМТ-2023 та порекомендували відповідні ресурси для вивчення математики.

Сподіваємося на високі результати здобувачів освіти коледжу.