Освітній процес у навчальних майстернях триває

Протягом березня 2023 р. у навчальних майстернях Класичного фахового коледжу СумДУ проходить навчальна практика. Здобувачі освіти спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія (ОПП «Будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій») ознайомлюються зі специфікою майбутнього фаху, отримують первинні навички й уміння із загальнопрофесійних та спеціальних навчальних дисциплін.

Навчальна практика «Слюсарні роботи» передбачає одержання згідно з робочими кресленнями розмірів, форм і шорсткості окремих поверхонь деталей, забезпечення необхідного просторового їх взаєморозташування. Під керівництвом майстра виробничого навчання Людмили ВАВІЛОВОЇ здобувачі освіти коледжу виконують практичні роботи з метою:

- оволодіти прийомами, методами, практичними навичками розмітки металів;

- навчитися користуватися інструментами і пристосуваннями, які застосовуються при рубанні;

- оволодіти прийомами і методами рубання металів;

- навчитися користуватися інструментами і пристосуваннями, які застосовуються при обпилюванні металів;

- оволодіти прийомами і методами, одержати практичні навичками обпилювання матеріалів.

Навчальна практика, як наступний етап після лабораторних і практичних занять, забезпечує важливий перехід від теоретичного навчання до професійної діяльності здобувачів освіти.