Бібліотекарі коледжу взяли участь в онлайн-семінарі «Актуалізація та збереження бібліотечних фондів: виклики сьогодення»

24 березня 2023 р. працівники бібліотеки коледжу взяли участь у навчально-методичному онлайн-семінарі «Актуалізація та збереження бібліотечних фондів: виклики сьогодення», організованого та проведеного Державною науково-технічною бібліотекою України. У якості спікерів на семінар були запрошені провідні експерти Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки України, Державної наукової архітектурно- будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного, Харківської державної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка, Наукової бібліотеки Державного податкового університету, ДНТБ України, які окреслили актуальні питання збереження інформаційних ресурсів бібліотек країни та їх практичне впровадження в професійну діяльність. В обговоренні взяли участь фахівці Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого.

Дякуємо за цікаві доповіді, переданий досвід і теплу атмосферу спілкування.