Профорієнтаційна зустріч із майбутніми абітурієнтами

25 березня 2023 р. в межах Дня відкритих дверей Класичного фахового коледжу СумДУ викладачами відділення «Комп’ютерні та електронні технології» спеціальностей 123 Комп’ютерна інженерія та 171 Електроніка було проведено профорієнтаційний захід. Слухачі підготовчих курсів, учні шкіл та їхні батьки ознайомилися з базовими аспектами навчання в коледжі.

Завідувач відділення САЛІЙ Ю. М. представив основні напрямки навчальної роботи відділення, а голови циклових комісій ШУЛЯК М. С. та ПЕЧЕНКО С. М. докладно ознайомили присутніх з особливостями навчання на вищезазначених спеціальностях.

Викладачі відділення Дюхіна Н. І., Тринитко Н. В. разом зі здобувачами Класичного фахового коледжу – учасниками наукових гуртків «Electronіcs», «Teсhnologies» – продемонстрували можливості електронних пристроїв, роботи програмного забезпечення, зокрема на базі 3D-принтера.

Також гості освітнього закладу відвідали кабінети, лабораторії та базу навчальної практики відділення «Комп’ютерні та електронні технології».

Чекаємо на подальші зустрічі!