Визначитися з фахом – обрати долю...

Зустрічі з абітурієнтами та їхніми батьками – добра традиція Класичного фахового коледжу СумДУ. Допомогти школяреві-дев’ятикласнику зорієнтуватись серед безлічі професій, стати на шлях фахового самовизначення – першочергова задача відділу довузівської підготовки КФК СумДУ, на якому в умовах повномасштабної війни лежить і подвійна відповідальність, і подвійна зацікавленість – сприяти цьому. Тож по мірі комплектування груп зацікавлених школярів 9 класів розпочинаються заняття на підготовчих курсах з математики та української мови. І хоча суботній ранок 25 березня виявився похмурим, зустріч абітурієнтів з адміністрацією коледжу та викладачами спеціальностей 123 Комп’ютерна інженерія та 171 Електроніка пройшла в атмосфері непідробної зацікавленості, занурення в світ електроніки та програмування. Салій Ю.М., Шуляк М.С., Тринитко Н.В., Печенко С.М., Дюхіна Н.І. розповіли здобувачам шкіл про актуальність цих спеціальностей, перспективи розвитку світової комп’ютерної галузі.

Зазначимо, що й надалі в КФК СумДУ будуть проходити презентації спеціальностей, за якими здійснюється підготовка. Тож слідкуйте за анонсами і свідомо визначайтеся з фахом, який стане запорукою вашої успішності та затребуваності!