Студентка КФК СумДУ взяла участь у Всеукраїнському форумі

30 березня відбувся ІХ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, організований Всеукраїнським молодіжним рухом Let's do it Ukraine. Однією зі спікерів від Сумської області була на ньому студентка 831 групи нашого коледжу Вероніка Божок з темою "Студентське самоврядування коледжу на варті якісної освіти в період військового часу: виклики, реалії та успішний досвід". Захід проводився з метою сталої взаємодії громади, медіа, бізнесу та органів виконавчої влади й місцевого самоврядування у соціальному розвитку громад, участі молоді у відновленні України, створення додаткових можливостей для становлення, розвитку молоді, сприяння ініціативі та активності молодих громадян в усіх сферах життєдіяльності. Під час форуму учасники представляли свою діяльність, вже реалізовані проекти та плани на 2023 рік.