Визначений переможець І туру фотоконкурсу «Моя нескорена Україна»

Протягом березня-травня науково-методичним центром ВФПО проводиться Всеукраїнський фотоконкурс «Моя нескорена Україна».

Наразі завершився І тур конкурсу, в якому взяли участь студенти нашого коледжу. Для оцінки журі були надіслані 7 фоторобіт без зазначення прізвищ авторів, лише із зазначенням порядкових номерів. Одноголосно переможцем був визнаний студент 1 курсу групи №5 Нікіта Мороз (фото «Войовничий туман»). Тепер його робота буде надіслана на ІІ всеукраїнський тур конкурсу. Тож, побажаємо Нікіті успіху і перемоги!

За умовами конкурсу надіслані на конкурс фотороботи можуть бути як кольорові, так і чорно-білі, відповідати тематиці конкурсу, мати змістовне наповнення і ідейну виразність, ознаки художньої майстерності, оригінальності авторської думки, новаторства, бути технічно і композиційно досконалою, якісною та естетичною.

Усі учасники І туру фотоконкурсу отримали подяки за участь, а Нікіта Мороз – грамоту переможця.