Зібрали великодній кошик для захисників та прикрасили інсталяцію пасхального яйця

До великого православного свята – Великодня – українці готуються з чистими думками та добрими помислами. А ще – діляться часточкою свого серця та невтомно донатять на ЗСУ. Бо Перемога і мир у вільній незалежній країні - то найбільша мрія кожного, хто став жертвою ворожої агресії.

Так, напередодні Великодня у Класичному коледжі СумДУ працівники та студенти зібрали великодній кошик для захисників, в який разом зі своїми молитвами та любов’ю поклали пасхальні смаколики та речі першої необхідності. Зібраний кошик напередодні свята освятив ієрей Анатолій Ілюсін, після чого посилку відправили в гарячі точки нашої країни.

Крім того, 12,13 квітня у коледжі провели акцію «З вірою у Воскресіння – до Перемоги!», в ході якої студентська молодь та викладачі прикрасили декоративними елементами інсталяцію великоднього яйця, а також залишили свої побажання військовим на українському прапорі.

З прийдешнім святом! Бережімо свої національні традиції та з вірою у Воскресіння Христове ширимо добро та впевнено прямуємо до Перемоги!