Вебінар «Перевірка робіт на наявність ознак академічного плагіату»

27.04..jpg

26 квітня 2023 р. викладачі та бібліотекарі колежу відвідали онлайн вебінар, присвячений питанням перевірки робіт на наявність ознак академічного плагіату, організований бібліотекою СумДУ. Спікерка і консультантка вебінару, фахівець бібліотеки СумДУ Оксана Самодай, надала вичерпну інформацію щодо особливостей первинної реєстрації користувача в системах антиплагіату, показала наочно функціональні можливості систем StrikePlagiarism і Unicheck, як практично формується та інтерпретується звіт подібності, як формується протокол перевірки роботи. Компетентно відповіла на безліч питань слухачів вебінару. Викладачі коледжу отримали вичерпні відповіді на актуальні питання перевірки робіт на антиплагіат.

Дякуємо бібліотеці СумДУ за цікавий і потрібний вебінар та за тісну співпрацю з освітянським колективом коледжу.