Вітаємо!

Нещодавно відбулися вибори до студентського парламенту Політехнічного технікуму КІ СумДУ.
У результаті відкритого голосування новим президентом молодіжної спілки ПТ КІ СумДУ студенти обрали Трофимчика Дмитра, віце-президентом з академічних питань — Семеренка Віталія, віце-президентом з питань масової інформації — Лєготіна Ігоря, віце-президентом з питань спорту і туризму — Клименка Андрія, віце-президентом з питань сім’ї та культури — Тарасенко Катерину, віце-президентом з питань зовнішніх зв’язків — Радько Дарію, віце-президентом з питань побуту та благоустрою стала Сур Катерина, а секретарем студентської спілки було обрано Тоценка Богдана.
Тож побажаємо оновленій молодіжній спілці злагодженості, креативності та наполегливості заради позитивних змін в технікумі та реальної допомоги студентам-політехівцям.