Класні керівники ділилися досвідом у напрямку національно-патріотичного виховання молоді

30 травня відбулося методичне обʼєднання класних керівників на тему: «Національно-патріотичне виховання та формування активної громадянської позиції у здобувачів освіти». У ході зібрання наставники груп обговорили такі питання:

1. Патріотизм як суспільна та особистісна цінність. Концептуальні засади національно-патріотичного виховання.

2. Сучасні інноваційні технології національно-патріотичного виховання.

3. Виховання патріотизму як основи національної свідомості студентів засобами колективних творчих справ.

4. Національно-патріотичне виховання як важливий чинник формування соціокультурних орієнтацій студентської молоді

5. Формування у студентів соціальних компетентностей як чинника розбудови громадянського суспільства.

Відповідно до Наказу Міністерства освіти України в коледжі реалізується Концепція національно-патріотичного виховання. Стан виконання заходів з реалізації концепції систематично розглядається на засіданнях адміністративної ради коледжу та методичних об’єднаннях класних керівників.

Основними завданнями закладу в цьому напрямку є: 1) виховання поваги до Української держави, її законів та символів; 2) сприяння набуттю молоддю соціального досвіду, успадкуванню духовних та культурних надбань українського народу; 3) формування духовних цінностей українця-патріота: почуття патріотизму, любові до рідної землі, родини, українського народу, гордості за минуле і сучасне Батьківщини; 4) виховання любові до рідної землі, її історії, відновлення і збереження історичної пам’яті; 5) формування національної свідомості і відповідальності за долю України; 6) формувати фізичної та психологічної готовності учнівської молоді до виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо відстоювання національних інтересів та незалежності держави, підвищення престижності державної та військової служби.