Кроки до фахового вдосконалення: триває навчальна практика на відділенні «Будівництво, експлуатація будівель і споруд та землевпорядкування»

Здобувачі освіти 231, 232, 233 груп Класичного фахового коледжу відділення «Будівництво, експлуатація будівель і споруд та землевпорядкування» (освітня програма «Будівництво та експлуатація будівель і споруд») успішно закріплюють теоретичні знання з геодезії на практиці навчальній (геодезична практика, розбивочні роботи) під чітким керівництвом досвідчених викладачів – ГУЦ Наталії, РУДИЦІ Світлани та РЯБИКА Анатолія.

Майбутні фахівці проводять зйомку місцевості, камеральні роботи, навчаються будувати плани та профілі відповідної території, знайомляться з роботою сучасних геодезичних приладів та обладнання, особливостями оформлення відповідних обчислювань. Важливо, що всі ці корисні знання, вміння та навички є невід’ємною складовою професійної діяльності фахівця будівельної галузі.

Переконані, навчальна практика – це важливий компонент освітнього процесу, адже здобувачі коледжу мають можливість не лише закріпити набуті теоретичні знання та практичні вміння, ознайомитися із новітніми технологіями, здобути відповідні компетентності, а й підготуватися до подальшого фаху, стати більш мотивованими, ініціативними, самостійними та відповідальними, а в подальшому – конкурентоспроможними на сучасному ринку праці.

Бажаємо нашим студентам успішного захисту результатів своєї роботи!