З нагоди Дня захисту дітей у коледжі провели свято для дітей працівників закладу

Захід відбувся з ініціативи профспілкового осередку та за сприяння адміністрації Класичного фахового коледжу СумДУ.

Мильні бульбашки, які розліталися по актовій залі; «Веселі старти» в спортивному залі, де завзято змагалися дві потужні команди; гра у шахи та шашки; різноманіітні настільні ігри, що зацікавили і дорослих, і малих учасників свята; солодощі і гарний настрій – усе це відбувалося в нашому освітньому закладі протягом дня. І головними на цьому святі були діти! Малеча, яку вперше зібрали з такої приємної нагоди, не хотіла розходитись навіть по завершенні свята, а тому, прощаючись, одразу домовлялася про наступний візит до коледжу. Маємо надію, що такі зустрічі стануть традиційними у стінах нашого освітнього закладу, а до дітей працівників коледжу долучаться і діти наших студентів.

Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. У День захисту дітей бажаємо кожній дитині родинного затишку і безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки частіше осяюють наше життя, а кожен із маленьких мешканців Землі росте здоровим і щасливим!