Майбутні залізничники на навчальному полігоні

У здобувачів освіти ІІІ курсу Класичного фахового коледжу СумДУ, які навчаються за освітньою програмою «Будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій», триває навчальна практика.

Цього тижня на них чекав змістовий модуль «Геодезія (Практикум)». Під керівництвом досвідчених викладачів Сергія ТЮТРІНА та Олександра ЗАБІЯКИ практиканти опрацювали питання загальнобудівельних розбивочних робіт та комплексних робіт із відновлення розбивки та закріплення ділянки залізниці.

На навчальному полігоні здобувачі коледжу працювали з геодезичними приладами, готували розбивочні креслення, використовуючи програмний комплекс AutoCAD (саме з роботою в програмному комплексі AutoCAD та AutoCAD Civil третьокурсники знайомилися під час вивчення дисципліни «Комп’ютерна графіка»).

Результат роботи здобувачів освіти – важливий, адже саме під час навчальної практики у них формуються важливі професійні компетентності, які є відповіддю на задоволення потреб ринку праці, а також особистісного зростання.