Студентка коледжу Вероніка Божок взяла участь у обласному тренінгу з медіаграмотності

Захід проходив у м. Суми з 2 по 4 червня. Його організатором виступила громадська організація "Бюро аналізу політики".

Від КФК СумДУ до тренінгу долучилася студентка ІІІ курсу Вероніка Божок.

"Було дуже круто, - ділиться враженнями Вероніка. – Я поспілкувалася з молоддю з різних куточків України. Ми обговорювали способи маніпуляцій, все про пропаганду, як її розпізнавати і протидіяти, постійно вступали в дискусії, спілкувалися і просто класно провели час. Завдяки таким досвідченим експертам як Анна Валевська, Віктор Бобиренко, Алла Федорина, Елена Адаменко та Андріана Костенко нам вдалося успішно оволодіти новою інформацією, навчитися бачити наративи різних країн, розпізнавати пропаганду, способи фільтрування і систематизації інформації, якої зараз дуже багато».

Сучасна молодь повинна розуміти наскільки важливо володіти інформацією, зберігати її, систематизувати і передавати, а найголовніше - критично оцінювати, відрізняючи від пропаганди та маніпулятивної брехні, формувати аргументоване власне бачення подій.

Щира вдячність ГО «Бюро аналізу політики» за надану можливість розширити діапазон знань сучасної молоді та гарно провести час в колі ровесників!