Вивчати правознавство важливо: результати інтернет-олімпіади весняного періоду

Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін – це різновид інтелектуальних змагань в освітньому просторі, спрямований на заохочення обдарованої молоді до вивчення окремих предметів.

Так, здобувачі освіти, які навчаються в Класичному фаховому коледжі СумДУ, протягом року беруть активну участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» з різних дисциплін, зокрема і з правознавства.

Цієї весни дипломи ІІ ступеня отримали ГУТОРКА Віталій (521 гр.) та ПАНЧЕНКО Артем (721 гр.).

Бажаємо здобувачам освіти невичерпної енергії, натхнення у здійсненні творчих задумів, не зупинятися на досягнутому та завжди ставити перед собою високі цілі!

Сподіваємося, що саме навчальна дисципліна правознавство стане для вас одним із тих камінчиків, який зможе змінити течію річки вашого життя.