У «Погляді» підбили підсумки клубних занять та зіграли в гру «Хто зверху?»

Червень – останній місяць навчального року. Традиційно в коледжі прийнято аналізувати зроблене та налаштовуватись на літній відпочинок. Учасники дискусійного клубу «Погляд», що функціонує за сприяння БФ «Відень» та КФК СумДУ, на одному із занять зіграли в гру «Хто зверху?», де мали можливість продемонструвати свої лідерські здібності, позмагатися в першості в конкурсах на інтелект, кмітливість, швидкість реакції, вміння комунікувати між собою, уважність тощо. А ще – зарядитися гарним настроєм та поділитися ним з друзями.

Всі учасники зробили висновок, що не зважаючи на військовий стан у країні, навчальний рік у коледжі можна вважати успішним. Усі мали можливість отримувати знання та мати цікаве дозвілля. В рамках клубу протягом року було проведено чимало пізнавальних та інформативних заходів, в ході яких учасники поспілкувалися з цікавими людьми нашого міста, дізналися багато нового, розширили свій світогляд, долучилися до різних акцій, флешмобів та челенджів. Дякуємо за це Збройним Силам України – завдяки нашим захисникам молодь має можливість розвиватися, навчатися, дружити, відпочивати, бути корисними суспільству! Велика вдячність і БФ «Відень» - за підтримку, яку ми відчуваємо постійно!

Молодь – це майбутнє України! Тож нехай воно буде радісним і успішним!