Здобувачі коледжу зібрали допомогу для жителів Херсонщини

Колектив Класичного фахового коледжу СумДУ ніколи не залишався осторонь проблем, які виникали з початку повномасштабного російського вторгнення в Україну, та демонстрував єдність, згуртованість у якісній та вчасній допомозі постраждалим.

6 червня 2023 р. Росією було вчинено свідомий і цілеспрямований, цинічний злочин – підрив греблі Каховської ГЕС. І сьогодні під час проведення евакуації ворог постійно обстрілює жителів Херсонщини із затоплених районів.

На звернення Благодійного Фонду «Я – Херсон» здобувачі Класичного фахового коледжу 721, 723 груп освітньо-професійної програми «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» долучилися до збору найнеобхідніших речей для населення деокупованих районів Херсонської області, міста Херсон, а також для ВПО Херсонської області.

Ми не можемо залишитися осторонь цієї трагедії. Кожен внесок важливий. Ми маємо вкотре продемонструвати нашу незламність і підтримати людей, які стійко пережили російську окупацію, а тепер переживають страшне горе.