Атестаційний екзамен майбутніх фахівців залізничної галузі

12–14 червня 2023 р. відбувся атестаційний екзамен здобувачів освіти Класичного фахового коледжу СумДУ спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія (освітньо-професійна програма «Будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій»).

До складу екзаменаційної комісії ввійшли провідні фахівці залізничної галузі, представники Ради роботодавців (КУРАСОВ Іван, ЛИТВИШКО Олександр і МИХАЛКО Василь) та викладачі коледжу (ПАВЛЕНКО Наталія, ПАНЧЕНКО Наталія, САУЛЯК Наталія).

Під час виконання екзаменаційних завдань здобувачі освіти показали глибокі теоретичні знання та практичні навички. Як результат, 21 випускник здобув кваліфікацію «молодший спеціаліст будівництва та цивільної інженерії» та 13 випускників – «фаховий молодший бакалавр будівництва та цивільної інженерії».

За підсумками навчання три здобувачі освіти, зокрема ЄРОШИК Костянтин, БРЕУС Євгеній, ХУКАЛЕНКО Дмитро, отримають дипломи з відзнакою.

Впевнені, отримані майбутніми залізничниками знання стануть вдалим стартом їхньої успішної кар’єри. Успіхів і подальшого професійного зростання!