Підведені підсумки фотоконкурсу-виставки «Моя нескорена Україна»

Від Класичного коледжу СумДУ в цьому році на конкурс була відібрана робота студента І курсу Нікіти Мороза. Вона набрала найбільше голосів у І турі, що проходив на рівні закладу освіти.

У ІІ турі Нікіта отримав сертифікат за участь. Варто зазначити, що Класичний коледж СумДУ у даному фотоконкурсі бере участь уже другий рік поспіль.

Фотоконкурс-виставку авторських фотографій щороку проводить Науково-методичний центр ВФПО разом із студентським самоврядуванням закладів вищої та фахової передвищої освіти України. Головною метою конкурсу є виявлення, підтримка творчих здібностей та ініціатив студентської молоді, пошук оригінальних підходів у галузі фотомистецтва.

Пишаємося, що маємо можливість долучатися до таких заходів та демонструвати свою незламність і любов до Батьківщини і через фотосвітлини в тому числі.