Атестаційний екзамен здобувачів коледжу спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія

Атестаційний екзамен – це підсумковий контроль результатів навчання здобувачів освіти, які вони повинні продемонструвати для підтвердження набуття ними відповідних компетентностей.

З 13 по 15 червня 2023 р. в Класичному фаховому коледжі СумДУ здобувачі освіти 741, 742 груп виконали всі необхідні завдання, які визначені освітньою програмою «Обслуговування комп’ютерних систем та мереж» зі спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія, та успішно склали атестаційний екзамен.

20 випускників здобули кваліфікацію «молодший спеціаліст комп’ютерної інженерії», 5 – «фаховий молодший бакалавр комп’ютерної інженерії».

За результатами навчання та атестаційного екзамену два здобувачі освіти – КОТЕЛЬНИЦЬКИЙ Денис та П’ЯТНИЦЬКА Єлизавета – отримають дипломи з відзнакою.

Бажаємо нашим випускникам успіхів! Переконані, що здобуті ними в коледжі знання, вміння та навички, а також набутий практичний досвід стануть міцним фундаментом їхнього подальшого професійного становлення.