Здобувачі коледжу – справжні знавці географії

Географія – одна з найдавніших наук, розквіт якої відбувся ще в епоху Великих географічних відкриттів. Ця навчальна дисипліна забезпечує формування наукової картини світу на міжпредметному рівні, а також є умовою для формування умінь досліджувати її.

Здобувачі Класичного фахового коледжу СумДУ є активними учасниками різних проєктів, конкурсів, турнірів з географії. Цієї весни, як і в попередні роки, вони долучилися до XVІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади з географії, що проходила на освітній платформі «На Урок», та вибороли призові місця:

ДЕМЕНТЬЄВ Максим (3 гр.)диплом І ступеня.

КОСЕНКО Вікторія (2 гр.), ДУБАТОВК Андрій (5 гр.), КУЛИК Тетяна (5 гр.), КУР’ЯНОВА Ірина (3 гр.), ПРИХОДЬКО Богдана (3 гр.)диплом ІІ ступеня.

БАТЮТА Євгеній (5 гр.), ГАГЕНКО Павло (5 гр.), ПАВЛЕНКО Анна (3 гр.)диплом ІІІ ступеня.

Щиро вітаємо учасників і переможців цього інтелектуального змагання! Бажаємо подальших успіхів та впевнених кроків до особистих перемог, нових відкриттів і цікавих подорожей світом та рідною землею.