Атестаційний екзамен успішно складено!

20 та 21 червня 2023 р. на відділенні «Технічних систем та управління» Класичного фахового коледжу СумДУ відбувся атестаційний екзамен здобувачів освіти денного відділення спеціальності 133 Галузеве машинобудування.

Екзаменаційна комісія складалася з провідних фахівців галузі, представників Ради роботодавців та педагогічних працівників коледжу. Під час виконання екзаменаційних завдань здобувачі освіти продемонстрували високий рівень знань та підтвердили здатність володіти комплексними знаннями, достатніми для досягнення успіху в галузі машинобудування.

4 випускники здобули кваліфікацію «молодший спеціаліст галузевого машинобудування», 19 – «фаховий молодший бакалавр галузевого машинобудування».

За результатами навчання дипломи з відзнакою отримають два здобувачі освіти – ПУШКА Роман та АНДРУЩЕНКО Андрій.

Впевнені, що отримані знання та набутий практичний досвід стануть для наших випускників запорукою їхнього подальшого професійного розвитку та допоможуть їм стати конкурентоспроможними фахівцями на ринку праці.