Атестаційний екзамен як підсумковий контроль результатів навчання

З 16 по 22 червня 2023 р. в Класичному фаховому коледжі СумДУ на відділенні «Будівництво будівель і споруд та землевпорядкування» відбувся атестаційний екзамен здобувачів освіти спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія (освітньо-професійної програми «Будівництво та експлуатація будівель і споруд»).

Екзаменаційна комісія у складі Сергія УГНІВЕНКА (заступник начальника відділу експлуатації та управління майном філії БМЕС АТ «Укрзалізниця» ВСП «Київська дирекція», голова комісії), Людмили БАНДУРКИ (завідувачка відділення «Будівництво будівель і споруд та землевпорядкування», заступниця голови екзаменаційної комісії), Юрія ПОВИДИША (заступник начальника дирекції філії БМЕС АТ «Укрзалізниця» ВСП «Київська дирекція»), Ярослава СИТНИКА (провідний інженер виробничо-технічного відділу філії БМЕС АТ «Укрзалізниця» ВСП «Київська дирекція»), Наталії ГУЦ (завідувачка секції «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» циклової комісії «Будівництво та цивільна інженерія», викладачка спеціальних дисциплін) та Олени ЛУГОВОЇ (секретарка екзаменаційної комісії) відзначила високий рівень підготовки здобувачів, які успішно продемонстрували набуті за роки навчання знання будівельних процесів сучасних об’єктів житлових та суспільних будівель, промислових споруд, досвід практичної роботи, отриманий у процесі проходження виробничої практики.

18 випускників здобули кваліфікацію «молодший спеціаліст будівництва та цивільної інженерії», ще 18 – кваліфікацію «фаховий молодший бакалавр будівництва та цивільної інженерії».

Окремі вітання здобувачу коледжу 243 групи Миколі ЗАЇЦІ, який за результатом навчання отримає диплом з відзнакою.

Вітаємо, наші випускники! Зичимо успішного працевлаштування, кар’єрного зростання та подальшого професійного розвитку.