Першокурсники взяли участь у військовому вишколі

Наприкінці травня за підтримки партнерів закладу на базі КФК СумДУ за участі викладачів дисципліни "Захист України" студенти першого курсу взяли участь у військовому вишколі. Здобувачі освіти познайомились із екіпіруванням військового, дізналися про обставини та переваги застосування бронежилетів, плитоносок, РПС, взуття, рукавичок, шоломів та іншого спорядження.

Також були відпрацьовані питання техніки безпеки при поводженні зі зброєю, прийоми та правила стрільби (стоячи, з коліна, лежачи), пересування зі зброєю тощо.

Учасники провели тактику ведення бою малими групами, ознайомилися з особливостями тактичної медицини.

Чекаємо на мир і сподіваємося, що отримані практичні навички не доведеться застосовувати в реальному житті.