На базі коледжу пройшов тренінг на тему діджиталізації

В рамках реалізації проекту «Людський вимір. Ефективне управління за допомогою даних, співпраці та залучення громади", що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Уряду Канада, відбувся черговий тренінг для представників громади, в якому взяли участь також і викладачі та студенти нашого закладу. Тема тренінгу: "Впровадження на основі данних для ефективного управління." А провів його в якості експерту Віктор Бобиренко.

За умовами проекту громади, що вдало пройдуть тренінги отримають обладнання (комп'ютерну техніку) та зможуть взяти участь у конкурсі грантів на 230 000 грн.

Сподіваємось, що здобуті учасниками знання, будуть корисними не лише для них, а й для всієї нашої громади.