Міжнародна освітня конференція подяки

Викладачі Класичного фахового коледжу СумДУ взяли участь у роботі Міжнародної освітньої конференції подяки, яка відбулася в дистанційному форматі 14 липня 2023 р. (Варшава, Польща) за підтримки ООН (ЮНІСЕФ). Організаторами були Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Асоціація інноваційної та цифрової освіти.

Мета заходу – обговорення актуальних питань щодо реалізації освітніх проєктів в умовах війни.

Спікерами виступили представники Міністерства освіти і науки України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Фонду народонаселення ООН, Вишеградського фонду, Центральноєвропейської ініціативи (СЕІ), «Deloitte Foundation», Міністерства освіти і науки Польщі, мерії міста Варшави та Посольства України у Польщі.