PDFДрук

Х Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби: медальні здобутки студентів коледжу

Греко-римська боротьба – це вид спорту сильних і мужніх людей.

З 14 по 16 липня 2023 р. в м. Тернопіль проходив Х Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед борців до 20-ти років, присвячений пам’яті президента федерації греко-римської боротьби Тернопільської області Є. В. Ворка. У цих змаганнях, які стали відбірковими до чемпіонату світу, що відбудеться з 14 по 20 серпня у м. Амман (Йорданія), брали участь спортсмени з 15 міст України. Свою майстерність демонстрували понад 100 борців-юніорів.

Пишаємося, що серед переможців – здобувачі освіти 1 групи Класичного фахового коледжу СумДУ: вагова категорія 55 кг – СУЩЕНКО Даніїл (третє місце), вагова категорія 63 кг – ДЕМʼЯНОВСЬКИЙ Дмитро (друге місце).

Вітаємо та бажаємо нових спортивних успіхів, адже здорова нація – майбутнє нашої держави!