Другокурсник КФК СумДУ поїде на Чемпіонат світу з лижоролерів

Визначено склад учасників на Чемпіонат світу з лижоролерів, який проходитиме 18-20 серпня в Латвії, Мадона, - повідомляє Ski Federation of Ukraine.

До складу української команди з числа юнаків увійшли: Олександр Лісогор, Ілля Марченко, Богдан Нікулін, Назарій Тесельський, Олександр Руденко та студент нашого коледжу Денис Мухотінов.

Денис – другокурсник Класичного коледжу СумДУ. Він опановує фах молдшого бакалавра за спеціальністю «Фізична культура і спорт». Решта учасників Чемпіонату представляють Чернігівську, Київську, Тернопільську та Закарпатську області.

Денисе, віримо у твої спортивні здібності, знаємо про твою кропітку працю та роботу над собою, а тому бажаємо успішного старту і переможного фінішу – тобі і твоїй команді! Все буде Україна! Тримаємо за тебе кулачки!