З Днем Незалежності України!

З нагоди державного свята – Дня Незалежності України – від імені колективу бібліотеки Класичного фахового коледжу щиро вітаємо вас з цією важливою історичною подією!

У цей важкий час, коли наша незалежність стає предметом агресії та загрози з боку росії, наша об'єднаність і дух національної гідності є надзвичайно важливими. Кожен з нас може допомогти в спротиві, яким ми демонструємо підтримку та солідарність з тими, хто відстоює нашу незалежність на передовій. Відстоюючи наше право на свободу, українські воїни демонструють неймовірний героїзм та жертовність. Ми вшановуємо всіх, хто віддав свої життя за нашу країну, і висловлюємо вдячність тим, хто продовжує боротьбу за мир і незалежність нашої держави.

Нам важливо залишатися єдиною сім'єю та підтримувати одне одного в цей випробувальний момент. Разом ми маємо силу, щоб подолати всі труднощі та зберегти свою незалежність, волю та гідність.

Символічною відзнакою нашої незалежності є не тільки прапор, а й наша мова, наша культура, і, звісно ж, книги – найцінніша скарбниця знань та джерело натхнення. З цією нагоди ми раді представити вам виставку книг, присвячену Дню Незалежності. У нас ви знайдете видання, які розповідають про боротьбу за волю та незалежність нашої Батьківщини, книги, що розкривають важливі моменти історії становлення нації.

Ми запрошуємо вас прийти до нашої бібліотеки, долучитися до читацької спільноти, обмінятися враженнями про прочитане та відчути дух національної гордості.

З найкращими побажаннями та незламним духом, колектив бібліотеки Класичного фахового коледжу СумДУ.