Шановна коледжанська родино, вітаємо із Днем знань!

У мирний час день 1 вересня був особливо хвилюючим для всіх наших студентів і викладачів… З новими силами, мріями та цілями усі поспішали заквітчаними алеями до своїх аудиторій, щоб розпочати новий етап у здобутті знань.

Цьогоріч подвір’я коледжу, як і інших освітніх закладів нашої держави, у День знань не наповнені дитячими голосами, але урочисті заходи проводяться – в дистанційному режимі.

У Класичному коледжі СумДУ 1 вересня відбулась святкова онлайн-зустріч адміністрації закладу зі студентами нового набору, а також тематичні виховні години в усіх групах здобувачів освіти. Говорили про патріотизм та героїзм, важливість взаємопідтримки, пам'ять та особистий внутрішній ресурс, ментальне здоров’я. Ділилися враженнями від літніх канікул, бажали один одному успіхів у навчанні.

Шановні коледжани! В новому навчальному році бажаємо всім згуртованості і міцності. Викладачам – ентузіазму та терпіння, учням – старанності й жаги до знань!

Легкого навчального року, здоров'я, постійного прагнення бути кращим, ніж учора. І якнайшвидшої Перемоги!