У коледжі стартує робота клубних об’єднань молодіжного проєкту «Коло друзів»

Відбулись організаційні збори керівників молодіжних клубів проєкту «Коло друзів» Благодійного фонду «Відень», які традиційно розпочинають свою діяльність на базі Класичного фахового коледжу СумДУ з вересня і функціонують до червня включно. Це чудова можливість для здобувачів освіти коледжу та молоді міста віком до 35 років проявити себе та розвинути свої індивідуальні творчі, інтелектуальні та професійні навички у таких клубах, як «Хореографія», «Вокально-інструментальна гра», «Аеробіка», «Дискусійний клуб «Погляд», «Соціальне волонтерство», Клуб професійної майстерності (штукатурні роботи та лицювання плиткою), Клуб декоративно-ужиткового мистецтва «Made in Ukraine», Клуб комп’ютерної грамоти, Клуб вивчення іноземних мов «LINQUACAT» (англійська мова для користувачів та для початківців, німецька мова). Компетентні та креативні керівники, облаштовані приміщення, забезпеченість необхідним обладнанням та матеріалами - все це наповнює діяльність клубів змістовими, цікавими та корисними подіями, дає змогу розвиватись, знаходити однодумців та втілювати свої мрії в реальність. Долучайтесь, додайте барв та змісту у своє життя в проєкті «Коло друзів»!