Піша екскурсія містом для студентів КФКСумДУ

6 вересня здобувачі освіти КФКСумДУ пройшлися екскурсійним маршрутом «Новий центр міста Конотоп» під керівництвом наукового співробітника краєзнавчого музею Олександра Акуліча.

Студентська молодь змістовно провела свій час, прогулюючись центральними кварталами міста, захоплено розглядаючи світлини з минулого та порівнюючи їх із краєвидами сучасного міста.

Захід був організований для студентів нового набору з метою прищеплення любові та інтересу до вивчення історії славетного Конотопу, переосмислення історичного минулого нашого міста та формування зацікавленості у пізнанні нового та відновленні історичної правди.

Щоразу перегортаючи сторінки історії, ми стаємо більш усвідомленими громадянами, мешканцями, особистостями! І це проявляється у кожному кроці вулицями славетного Конотопа!

Щиро дякуємо Олександру Акулічу за час, проведений з нами, за глибокі знання та креативний, сучасний підхід у веденні екскурсії!

До зустрічі новими екскурсійними маршрутами!