Протягом першого тижня навчання у групах нового набору визначилися зі складом активів академічних груп

08.09.2023 року відбулося розширене засідання старостату. На зустріч були запрошені усі новообрані члени активів академічних груп.

Юлія БІБІК, заступник директора з ВР, привітала здобувачів з обранням на поважні посади, наголосила, що бути в активі групи відповідально та дуже поважно.Ознайомила присутніх з Положенням про актив академічних груп, зауважила: усі студенти, що входять до складу активу групи та активно працювали протягом семестру, матимуть право отримати додаткові бали до стипендіального рейтингу.

Учасники засідання намітили плани та обговорили підсумки першого тижня навчання у коледжі.

Попереду важливі справи: обрання нового складу студентського парламенту КФКСумДУ!Тож не зволікайте - формуйте свої команди та балотуйтеся на вибори у студ.парламент.Виборча кампанія стартує з 11.09.2023 року!