Навіки в наших серцях – вічна слава загиблому випускнику Миколі Нестеренку!

Знову сумна звістка прийшла на Конотопщину: 10 вересня 2023 року в зоні виконання бойових завдань на Донеччині загинув військовослужбовець, сержант, командир відділення Микола Миколайович НЕСТЕРЕНКО.

Микола – уродженець с. Сім’янівка, де з’явився на світ 8 лютого 1971 року. Там же закінчив восьмирічну школу. У дитинстві був активним, скромним та самокритичним хлопцем. Займався спортом, брав участь у змаганнях та неодноразово займав призові місця. Цікавився математикою, любив працювати фізично. Відвідував багато гуртків за інтересами: естрадний, драматичний, фізкультурний та технічний.

У 1986-1990 роках був студентом нашого закладу, який на той час мав назву Будівельного технікума транспортного будівництва. Спокійний і тактовний студент, який користувався авторитетом серед ровесників та полюбляв читати. За згадками викладачів, мав на все свою точку зору, яку завжди відстоював. По завершенні навчання отримав спеціальність «Будівництво та експлуатація автомобільних доріг».

Поховали Миколу Нестеренка 13 вересня 2023 року.

Вічна слава та пам'ять Герою! Щирі співчуття родині Миколи Миколайовича…